A-101 22 Kasım Perşembe günü sizler için geliyor. A101 müşterilerinin merakla beklediği bu harika ürünler, gerçekten de merak edilmeye değer. Muhteşem indirimleri sizlere sunan markette herkesin ihtiyacı olan ürünler var. Aradığınız her şeyi A101 de bulmak mümkün. Hızla gönülleri kazanmaya devam eden A101 aktuel yeni haftasında da gönülleri fethedecek. Sizleri daha fazla meraklandırmadan katalog incelemelerimize başlayalım. Bu hafta Mobetto 2 Kapaklı Çekmeceli Dolap 129,95 TL olarak kampanyalı ürün listesinde yerini almış. A101 22 Kasım kataloğunda genellikle mutfak ürünlerine yer verilmiş. Mutfakta birçok ihtiyacınıza cevap verecek olan bu ürünleri incelemeye devam ediyoruz. Seramik Sunum Tabağı Çeşitleri 4,95 TL, Dekoratif Seramik Kâse 2,95 TL, Porselen Kupa 6,50 TL ve Çok Amaçlı Mutfak Düzenleyici 2,95 TL olarak reyonda yerini alıyor. Trend Saklama Kabı 3’lü 3,95 TL, Çerezlik 1,00 TL, Ahşap Uçlu Metal Servis Gereçleri 9,95 TL olarak bekleyenlerini sevindiriyor. Bu ürünleri kaçırmamak için 22 Kasım da A101 de uğramanız yeterli olacaktır. Kilitli Saklama Kabı 4’lü 4,95 TL, Bıçak Çeşitleri 3,95 TL, Dolap İçi Düzenleyici Raf 9,95 TL ve son olarak Plastik Ürünler 2,00 TL’den raflarda yerini alıyor. Aktüel Ürünler olarak katalog incelememizi gerçekleştirdik. Daha fazla fırsattan haberdar olmak için aktuel-urunler.com adresimizi ziyaret edebilirsiniz.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 15 Kasım 2018 tarihinde, A101 22 Kasım 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...