A101 22 Mart aktüel ürün kataloglarında muhteşem indirimleri gelmeye devam ediyor. Bu hafta A101 aktüel ürün fırsatları adeta indirimlere doymak bilmiyor. İlk olarak görüyoruz ki Parex Tinny temizlik seti geliyor. Diğer fırsatta Ritm yedek oda spreyi 300ml sunan market ayrıca Ritm oda ve kumaş spreyi 400ml de getiriyor. Bir başka üründe HighGenic sirkelim yüzey temizleyici 750ml sizlerle iken Bingo oksijenli çamaşır suyu 3,5kg de geliyor. Son olarak ise ABC toz deterjan 8kg sizlerle. TORKU ürünleri de bu hafta A101’e geliyor. İlk olarak Torku Dream bol sütlü krokan ve karamel parçacıklı çikolata 75g sizlerle. Ayrıca Torku Dream Antep fıstıklı bitter çikolata 75g de geliyor. Bir diğer indirimde ise Torku Dream bol sütlü çikolata 75g var. Devamında Torku Dream bitter çikolata 75g sunan market Torku No:1 sütlü çikolata kaplamalı fındıklı gofret 5x32g de sizlerle. Diğer fırsatta ise Torku 1 Daha sütlü çikolata kaplamalı fındık kremalı gofret 5x38g geliyor. Bu haftanın indirimlerinde Torku Premio kremalı kakaolu bisküvi 3x132g ürünü, Torku Tam Çikolatam yulaflı çikolatalı bisküvi 3x63g, Torku No:1 gofret çeşitleri 5x35g ve Torku Coco Tropico Hindistan cevizli bar çikolata de sizlerle.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 15 Mart 2018 tarihinde, A101 22 Mart 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...