A101 22 Mart 2018 aktüel ürünlerinde gıda indirimleri muhteşem fırsatlar ile geliyor. Bu haftanın gıda fırsatlarını inceledik. Bakalım ne gibi indirimler sunulmuş, görelim. İlk olarak bu hafta Lezita dondurulmuş piliç baget 1kg sunan market Doğuş Black Label 100’lü bardak poşet çay+48’li demlik poşet çay hediyeli ile devam etmiş. Harika indirimlerinde Peynes tam yağlı taze beyaz peynir 2kg sunan market fırsatlarında Namet hindi kokteyl sosis 400g de sunuyor. Bu haftanın a101 aktüel ürünlerinde SEK kaymaksız yoğurt 3kg de sunan A101; SEK probiyotik içecek çeşitleri 250ml de sunmuş. Muhteşem indirimlerinde Fiskokrem sütlü fındık kreması 1kg de geliyor. Ayrıca Fiskobirlik fındıklı helva 450g leziz ürünü de geliyor. Son olarak ise Haribo Dinozor yumuşak şeker 150g var. A101 gıda indirimlerinde görüldüğü gibi harika ürünler var. Bir de bunların fiyatları var. Fiyatlarını tabi ki A101’den öğrenmelisiniz. Sizler için detaylıca ürünleri inceledik. A101 fırsatlarının fiyatları ve daha fazla detayını da reklam edilen kataloglardan görebilirsiniz. Muhteşem indirimler için teşekkürler A101…

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 15 Mart 2018 tarihinde, A101 22 Mart 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...