A101 aktüel 22 Mart indirimleri gün geçmiyor ki yeni bir fırsat ile gelmesin... Daha doğru bir ifade ile A101 aktüel fırsatları bu şekilde demek gerekir... Çünkü 22 Mart perşembe A101'in rutin bir indirim günü... Bu anlamda sosyal medyada çok konuşulan bir ürün sayfasını inceleyeceğiz. Sayfada yok yok... Evde kullanabileceğiniz ve hatta kullanılması gereken pek çok indirimli geliyor. Bunlardan ilki Kaymaz taban saçaklı banyo halısı ayrıca Kaymaz taban saçaklı oval banyo halısı da sayfada yer almış. A101 market ayrıca Bordürlü el havlusu 2’li da sunmuş ve bir başka fırsatında Bordürlü banyo havlusu ile devam etmiş. Gönüllere indirimleri ile taht kuran market Jakarlı ayak havlusu de sunarken bir başka fırsatında Silk&Blue atlet-slip takım ve Silk&Blue bay desenli boxer ürünlerine de yer vermiş. Son olarak ise Tek kişilik lastikli penye çarşaf uygun fiyatı ile özellikle hanımların ilgisini çekeceğe benzemekte... A101 indirim denilince akıllara gelen en önemli market kuşkusuz... Bu anlamda ciddi anlamda sosyal medyada paylaşılan görselleri ve haber değeri olan katalogları var. Bunun için sizlerle 22 mart incelemesini de yaptık. Daha fazla sayfa için A101'e gitmeyi ihmal etmeyin.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 6 Mart 2018 tarihinde, A101 22 Mart 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...