A101 22 Mart perşembe incelemelerinde sevilen markanın sevilen ürünleri var. Cam ürünler denilince akıllara gelen LAV bu hafta A101 ile uygun fiyatlı olarak sizlerle oluyor. Sosyal medyadan edinilen bilgiler ışığından bu hafta olan 22 martın incelmesini yapalım. İlk olarak LAV çay seti 12 parça market LAV şekerlik ile indirimlerine devam etmiş. Ayrıca LAV reçellik de sunarken LAV orta boy kavanoz da es geçilmemiş. Sosyal medyada çok konuşulan ve sevilen bir ürün olan LAV meşrubat bardağı 345cc ve LAV çerezlik 210cc de uygun fiyatı ile geliyor. LAV tatlı kase 285cc ve LAV kahvaltı tabağı da LAV sayfasında yerini almış. Bir diğer indirimde ise LAV kahve yanı su bardağı yer almış. Ayrıca bu hafta LAV kase, Yer sofrası, Pasta/börek kabı gibi LAV dışında olan ürünler de sayfada yerini almış. Bu ürünlerin devamında ise Çift renk katlanabilir süzgeç, Sinbo ızgara/tost makinesi ve Sinbo SHB-3147 blender seti de sizlerle buluşmuş. Unutmayın bu ürünler 22 mart itibari ile geliyor... Alışveriş listelerinizi ona göre hazırlayınız... Yine sosyal medyayı kasıp kavuran market A101 oluyor, teşekkürler indirimlerin efendisi...

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 6 Mart 2018 tarihinde, A101 22 Mart 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...