A101 22 Mart aktüel ürünlerinde bahçe ve balkon ürünleri var. Bu haftanın aktüel fırsatlarında 22 Mart itibari ile pek çok ürün var. A101 ilkbaharın kendini göstermesi ile birlikte harika fırsatlar sunuyor. Şimdi sizlerle bu ürünlerin incelemesini yapacağız. İlk olarak bu hafta Attlas misinalı çim biçme makinesi sizlerle. Bu haftanın indirimlerinde Attlas tırpan ve Attlas ağaç kesme motoru da sizlerle oluyor. Yeni indirimlerinde bu hafta Asya&Lale saksıda canlı çiçek zambak 2’li harika bir fiyat ile gelirken bir diğer indirimde Mixflor bitki toprağı 10L ve ayrıca Svervveris çiçek tohumu da sizlerle. Baharı anımsatan bu ürünlerde Asya&Lale İlkbahar dönemi çiçek soğan ve Büyük balkon saksısı 11L da geliyor. Ayrıca Yuvarlak saksı 9,5L da sizlerle. Bir diğer indirimde ise Bahçe seti 3’lü var. Ağaç fidesi çeşitleri ile birlikte ise ayrıca Küçük balkon saksısı 6L ve Yuvarlak saksı 3.75L yer almış. Son olarak ise işi kolaylaştıran bir ürün var. Bağ makası uygun fiyatı ile A101 markette 22 Mart itibari ile sizlerle. Harika indirimler için teşekkürler A101...

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 7 Mart 2018 tarihinde, A101 22 Mart 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 1 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

“A101 22 Mart Bahçe ve Balkon Aktüel Ürünleri” için 1 Yorum
Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...