A101 22 Mart tam anlamı ile indirim rüzgarları ile geliyor. İlkbaharın göz kırpması ile bahara özel ürünler sunan market yine zamanlama konusunda çok iyi... İlk olarak görüyoruz ki Attlas akülü vidalama ve Black+Decker BDHR26K-TR kırıcı delici sizlerle. Ufak tefek tamirat işlerinizde işinizi kolaylaştıracak bu ürünler fiyat ve kalite açısından oldukça tatmin edici ve kaçmaz... Sosyal medyada çok konuşulan bu ürünlerden sonra ise ayrıca Triathlon çok fonksiyonlu kapı barı da sizlerle. Ayrıca Destekli bel korsesi ve Kale oto termosu 11L de sayfada yerini almış. Oyuncak ürünleri de unutulmamış. A101 22 Mart günü çocuklar için Oyuncak halka, Oyuncak market arabası ve mutfak seti ve Çocuk kitapları da sunmuş. Ayrıca Oyuncak tamir çantası da sayfada yerini almış. Son üründe ise Kitap çeşitleri yer almış. Bu ürünler pek çok insan tarafından seviliyor. Hem uygun fiyatlı hem de leziz bir kitap okuma keyfi... A101 22 Mart günü yine adından söz ettireceğe benziyor. Teşekkürler muhteşem indirimlerin üstadı...

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 7 Mart 2018 tarihinde, A101 22 Mart 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...