A101 22 Mart indirimlerinde bu hafta muhteşem detaylar var. A101 indirimli ürünlerini sosyal medyadan öğrendik ve sizler de bu indirimleri merak ettiğiniz için haberimize taşıdık. Haberimizin detaylarında ise incelemeler ile bu ürünlere yakından bakalım. İlk olarak neredeyse 2 aydır beklenen bir ürün var. Singer Promise 1408 dikiş makinesi 22 Mart itibari ile sizlerle. Bu ürün takipçisi sevinecek gibi görünüyor çünkü fiyatı da çok iyi... Yıllardır benzeri satılan markette fiyat konusunda onca enflasyona rağmen düşük kalan dikiş makinesi fiyatı takipçisini sevindiriyor. Bir diğer üründe Aprilla ATR-7003 kulak ve burun kıl alma makinesi sizlerle olacak. Ayrıca bu hafta Aprilla AMg-6001 şarjlı bakım seti 5’i 1 Arada ürünü de var. Oldukça kullanışlı bir ürün olan bu bakım seti 5'i 1 arada ürünü de ihtiyacı olan için hem uygun fiyatlı hem de ayağına kadar geliyor. Ayrıca Telefon priz tutucu uygun fiyatı ile alınabilir ürünlerden oluyor. Bir başka üründe Kiwi KVC-4103 2’si1 Arada Cylclone elektrikli süpürge sunulmuş. Oldukça kullanışlı olan bu ürün de yine çok tercih edilenler arasında... Son olarak ise 4 katlı metal ayakkabılık geliyor ki biz ve çevremizdeki insanlar bu ürünü almak için sürekli olarak marketlere gidip ne zaman gelir gibisinden sorular soruyordu. A101 22 Mart günü sunacağı ürünlerin listesini ve görsellerini bu şekilde sundu. Bir başka sayfada yeni bir indirimi inceleyelim.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 6 Mart 2018 tarihinde, A101 22 Mart 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...