A101 22 Mart 2018 perşembe itibari ile gelecek olan ürünler sosyal medyayı sallamaya başladı. Muhteşem indirimlerin yer aldığı yeni hafta kataloglarında bakalım neler sunmuş A101, görelim. İlk olarak bu hafta muhteşem bir TV ürünü var. Samsung 55MU7350 55” UHD Smart Kavisli LED Tv inanılmaz bir fiyata geliyor. Üstelik taksit imkanı dahi var. Samsung Türkiye garantisine sahip olan üründe uydu alıcısı UHD olarak ürün içerisinde dahili olarak sunulmuş. Diğer fırsatta Logitech M171 kablosuz Mouse yer alıyor. Bir diğer indirimde ise Logitech stereo hoparlör 1+1 var. Bu ürünlerden sonra ise ayrıca Hi-Level Smart çift girişli USB bellek 16GB yer alıyor. Ayrıca Hi-Level Micro SD kart 16GB ürünü de sizlerle olurken son olarak muhteşem bir ürün var. Bu muhteşem ürün ise Xiaomi Redmi Note 5A Prime cep telefonu... Bu ürün fiyatı ile yüzleri güldürüyor. Ayrıca özellikleri ile de yüzleri güldürüyor. Tam anlamı ile muhteşem bir ürün ve bu fiyata bu ürün kaçmaz... Siz de telefon alacaksanız mutlaka 22 Mart günü bu ürünü görün deriz... Tabi stok sınırı olması hususuna da dikkat etmek gerek...

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 7 Mart 2018 tarihinde, A101 22 Mart 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...