A101 aktüel ürünlerinde a101 22 ocak tarihli kataloğun 2. sayfası ile kaldığımız yerden devam ediyoruz. Bu sayfada Sinbo SC0-5037 çok fonksiyonlu pişirici 79,90 TL. Bu üründe; tam otomatik pişirme işlemi - 8 otomatik program (pilav,süt lapası, çorba, yoğurt, kek pişirme, güveç pişirme, buharda pişirme, kızartma) - 24 saat sıcak tutma fonksiyonu - 24 saate kadar erteleme fonksiyonu - paslanmaz çelik hazne ve 4 lt kapasiteli kap - kapışmaz kaplama ile alüminyum kap - LED ekran - aksesuarları - 700W güçlü - 2 yıl garantili özellikleri ile sizlerle. Ayrıca bu sayfada balık/gözleme tavası, plastik mutfak gereçleri, metal kapaklı kavonozlar, saklama kabı çeşitleri ve setleri, bardaklı cam sürahi, desenli French Press 800 ml sizlerle. Bu sayfada da a101 aktüel resmen fırsat yağdırmış. İşte o sayfa ve diğer sayfa ile incelemeye devam...

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 14 Ocak 2015 tarihinde, A101 22 Ocak 2015 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...