A101 22 Ocak 2015 aktüel ürünlerinde bu hafta yok yok. 1. sayfa ile bu haftayı incelemeye başlıyoruz. A101 aktüelin ilk sayfasında Hometech 7 inç (1024x600 IPS ekran) 4 çekirdek işlemcili (Quad Core Intel Atom), 8 GB dahili depolama alanı, 1 gb DDR3 ram bellekli, 0,3mp ön - 2,00 mp arka kameralı, Android 4.4.2 Kitkat işletim sistemli ve bluetooth özellikli tablet bilgisayar sadece 149,00 TL. Ayrıca bu tableti alanlara veya elinde 7inç tablet olanlara 14,95 TL'ye klavyeli tablet kılıfı da bu sayfada. Bitmedi, çocuklarınız için oyuncak canavar kamyonlar, oyuncak metal arabalar, kelebek balet bebek, kokulu kitap, bıcırcık öykü dizisi de bu sayfada ve a101 22 ocak'ta. Bu haftanın vitrin ürünü diyebileceğimiz tableti ihtiyacı olan kaçırmasın, çünkü stoklarla sınırlıdır. Şimdi diğer sayfa ile devam edelim.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 14 Ocak 2015 tarihinde, A101 22 Ocak 2015 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...