A101 17 Şubat kataloglarında muhteşem hafta sonu indirimleri sunuyor. A101 aktüel 17 Şubat 2018 hafta sonu indirimleri olarak bilinen ve 17 Şubat günü başlayıp 23 Şubat sonuna kadar sürecek fırsatlara bakalım. İlk olarak görüyoruz ki bu hafta sonu Marmarabirlik kuru sele doğal siyah zeytin 800g geliyor. Ayrıca sevilen ürün İkbal/Torku/Beşler dan kasap sucuk 400g da sizlerle. Çay da unutulmamış. Doğuş siyah filiz çay 1kg geliyor. Yöremce sarı mercimek 1kg olarak muhteşem bir fiyat ile alıcısını bekliyor. Çerezya tuzlu fıstık 200g, Dimes sıkma portakal suyu 250ml olarak ve Birşah süzme yoğurt 900g da sizlerle. A101 hafta sonu 17 şubat indirimlerinde Nimet dondurulmuş soğan halkası 450g ile birlikte Eti Puf Marshmallow’lu bisküvi çeşitleri de geliyor. Son üründe Scotch-Brite ultra konfor bulaşık süngeri 2’li sunulmuş. Ayrıca 17 Şubat ve 18 Şubat günleri geçerli olacak olan Portakal kg özel fiyat (17-18 Şubat) da sizlerle. Özel fiyatı ile merak uyandıran ürün A101 ile çok uygun bir fiyat ile geleceği kesin gibi duruyor. Hafta sonu yine A101 ile harika…

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 16 Şubat 2018 tarihinde, A101 22 Şubat 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...