A101 aktüel ürünleri yeni hafta fırsatlarında bu hafta önemi yüksek ürünler var. A101 22 Şubat 2018 fırsatlarında bulunan en muhteşem kampanyaları inceleyelim. Vince markalı çikolatalarda harika fiyatlar sunan A101 market bu haftayı tam anlamı ile indirimler ile doldurmuş. Ürünlere Vince sütlü/bitter kaşık çikolata 6x8g ile başlayan market bu hafta Vince Antep fıstıklı çikolata 80g da sunuyor. Çikolataseverlerin yakından takibe aldığı sayfada Vince badem şekeri 200g ve Vince fındıklı çikolata 80g da sizlerle oluyor. Ayrıca bu hafta Vince sütlü çikolata 80g ile Vince bitter çikolata 80g ürünleri bile var... A101 market indirimlerinde Vince bademli stick çikolata 40g ile devam ederken Vince bütün fındıklı çikolata 100g ile Vince bitter stick çikolata 40g ürünlerini de sunmuş. Yeni haftasında muhteşem fırsatlar sunmayı iyi bilen marketten kampanyalarla dolu 22 şubat indirimleri devam ededursun; Vince fındıklı stick çikolata 40g ve Vince Antep fıstıklı stick çikolata 40g ürünleri de gözz kamaştırıyor ve ağzımızı tatlandırıyor. Vince ile çikolatanın keyfini süren A101, bu ürünlere yaptığı muhteşem indirimleri de 22 Şubatta sunuyor.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 6 Şubat 2018 tarihinde, A101 22 Şubat 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...