A101 22 Şubat perşembe kataloglarında çok konuşulacak ürünler var. Bu haftanın aktüel fırsatlarında bulunan detaylı indirimlere baktığımızda mutfak ürünlerinde harika fırsatlar görüyoruz. 22 Şubat 2018 tarihli indirim sayfalarında Aldın Aldın etiketi ile gelen A101 ürünlerinde bakalım neler var, görelim: İlk olarak Papilla Granit tencere bu haftanın ürünleri arasında yerini alıyor. Ek olarak Papilla Granit karnıyarık tenceresi de sizlerle oluyor. Bu hafta A101 indirimlerinde Papilla Granit tava da sizlerle oluyor. Devam ediyor ve ekliyor Kek kalıbı çeşitleri yeni hafta kataloglarında bulunuyor. Çok sevilen ürünler olarak görülebilecek Cam ürünler de bu hafta geliyor. A101 22 Şubat kataloglarından edindiğimiz bilgilere göre bu hafta yani 22 Şubat itibarıyla Ayarlanabilir çelik askı da geliyor. Ayrıca Dolap içi düzenleyici raf ve Mini süzgeç/mini sepet/tatlı süsleme aparatı da sizlerle ve bizlerle oluyor. Çok amaçlı kutu ile Elbise askısı 6’lı ürününü de boş geçmeyen A101; Floppy battal boy çöp torbası 10’lu ve son olarak ise Frozen pipet 50’li ürününü de satışa sunuyor. A101 indirimleri bu şekilde sizlerle oluyor. Daha fazlası için indirimleri takip etmeye devam edebiliriz.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 6 Şubat 2018 tarihinde, A101 22 Şubat 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...