A101 aktüel, 22 Şubat 2018 Perşembe fırsatlarını sundu. Bu fırsatalrda muhteşem detaylar var. Özellikle mutfak ürünlerinde yer alan indirimlere daha yakınan bakacağımız bu sayfa incelemesinde gerçekten yok yok… Arzum Ar-2003 Cookart Eco Midi fırın ile başlayan indirimlerde bakalım neler var, görelim. İlk olarak Arzum Ar-2003 Cookart Eco Midi fırın ürününde taksit imkanı olduğu gözlerden kaçmazken ürünün 1300 W gücü de dikkat çekiyor. Diğer özellikleri okuduğunuzda heyecanlandıran bir olduğu aşikar… Bu hafta Oval kaydırmaz tepsi ve Narlı peçetelik de sunan market Trend saklama kabı 3’lü/4’lü da sunuyor. Burada “Narlı peçetelik” ürünü için özel bir ilgi olması muhtemel çünkü ürün çok şık ve gerçekten uygun fiyatlı… Devamında LAV kilitli cam saklama kabı sizlerle olurken Yuvarlak kase de unutulmamış. Shaker matara ve Patates-soğan sepeti ile devam eden sayfada Ceviz kıracağı uygun fiyatı ile sizlerle. Rooc bıçak çeşitleri sunan market son üründe ise Sinbo plastik su ısıtıcı sunuyor. A101 aktüel 22 şubat indirimlerini inceledik. Daha fazlası için takibe devam…

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 16 Şubat 2018 tarihinde, A101 22 Şubat 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...