A101, yeni indirimleri 22 Şubat 2018 perşembe fırsatları ile bomba gibi geliyor. Bu hafta temizlik ürünlerinin bulunduğu ve Hekimce ürünlerinin bulunduğu A101 indirimlerine yakından bakalım. İlk olarak Peros toz deterjan 9kg ürününü kataloglarda görüyoruz. Bu üründen sonra ise Cillit Bang klozet blok 2’li ürünü dikkatleri üzerine çekiyor. 22 Şubat 2018 perşembe günü Miss sıvı bulaşık deterjanı 2x1000ml de geliyor. Ayrıca Finish bulaşık makinesi performans güçlendirici 250ml da sizlerle ve bizlerle oluyor. A101 market indirimlerinde Finish Hepsi 1 Arada bulaşık makinesi tableti 80’li nihayet geliyorken Kosla Vanish leke çıkarıcı 3,6lt de sizlerle. Son temizlik ürünlerinde Cillit Bang banyo&mutfak sprey temizleyici 2x750ml ile Mendiva ıslak havlu 3x60adet sizlerle oluyor. Hekimce ürünleri de geliyor. Naturel Hekimce yoğun kıvamlı harnup pekmezi 680gr, Naturel Hekimce macun çeşitleri 230gr ve son olarak Naturel Hekimce öğütülmüş doğal ürünler 200-250g bu hafta sizlerle oluyor. Daha fazla indirim ve A101 aktüel fırsatı incelemelerde...

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 6 Şubat 2018 tarihinde, A101 22 Şubat 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...