A101 18 Ağustos hafta sonu indirimlerinde manavda satılan ürünlerde indirimler sizlerle. Pazara gidip daha pahalıya alacağınız ürünler A101 ile hem ucuz hem mahallenize kadar geliyor. Üstelik taze... İlk olarak sıcak yaz günlerinin vazgeçilmez ürünü karpuz sizlerle. Kg fiyatı 1,15 TL'den gelen karpuz kaçmaz... Domates ise kilosu 2,99 TL'den sizlerle. Piyasaya göre çok iyi fiyata sahip ürün kaçmaz. Soğan 1,35 TL'den gelen bir diğer ürün ve gerçekten çok iyi... Sivri biber ağız ve cep yakarken A101'de 2,65 TL'den sunulmuş ve cebinizi yakmıyor. Patlıcan ise kilosu 1,99 TL'den sizlerle olacak. Ayrıca file sarımsak ürünü de 250gr olarak 1,99 TL'DEN sizlerle 18 Ağustos ile 24 Ağustos tarihleri arasında indirimde olacak olan ürünler HAFTANIN YILDIZLARI A101'de... Siz de indirimi ve fırsatı A101 ile sonuna kadar yaşayın. Unutmayın hem yakın hem uygun hem kaliteli... Tüm bu sıfatların sahibi A101...

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 16 Ağustos 2018 tarihinde, A101 23 Ağustos 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...