A101 aktüel ürünleri EFSANE indirimleri yayında. A101 18 Ağustos - 24 Ağustos katalogları efsane fiyatlı A101 indirimlerinde bu hafta KIRLANGIÇ Ayçiçek yağı 2 litre ürünü var. Normal satış fiyatı 16,50 TL olan ürün 10 TL ve üzeri alışverişlerinizde 11,95'ye sizlerle olabiliyor. 7000 marketi ile ülkemizin en büyük marketi olan A101'den akıllara zarar kampanyalar devam ediyor. Siz de 18 ağustos 2018 - 24 Ağustos 2018 tarihleri arasında 10 TL ve üzeri alışveriş yapın KIRLANGIÇ Ayçiçek yağı 2 litre ürününü tam 11,95 TL'den alın. Gerçek anlamda indirim ve kampanyanın adresi olan bu market işini çok iyi biliyor ve uyguluyor. Kampanyalı ürün alımları ve çeşitli kalemlerdeki harcamaların 10 TL'ye eklenmediğini hatırlatırız ki size kasa görevlisi çalışanlar varsa bu yağı tavsiye de edecektir. Muhteşem indirimler ve fırsatların adresi a101'den harika kampanya... Teşekkürler A101... Daha fazla detay ve indirimli ürün için takipte kalmaya devam ediniz.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 16 Ağustos 2018 tarihinde, A101 23 Ağustos 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...