A101 23 eylül fırsatları son hız devam ediyor. A101 aktüel ürünlerinin bir önceki sayfasında da bahsettiğimiz ancak burada tüm detaylarını ve görselini aktardığımız yeni sayfadayız. “Sağlık ve lezzet A101 fırsatlarıyla bir arada!” sloganlı leziz ürünlerin yer aldığı sayfayı açıklayalım. Bu sayfada yer alan ürünler A101 21 – 27 eylül tarihleri arasında satışta olacak. Bu ürünlere değinelim. 9,95 TL’ye Ahir salamura köy peyniri, %16 indirime sahip Ahir kaşar peyniri, %15 indirimle gelen Tarabya kaşar peyniri, Yörsan yarım yağlı 1 kg beyaz peyniri %23 indirimle geliyor. Ayrıca devam edecek olursak; Bozbeyi ezine klasik inek peynri, Milkten krem peynir, Milkten labne, Peynes light beyaz peynir, Ekici beyaz peynir, Birşah 500g yoğurt, Birşah ayran 1500 ml, Altınkılıç kefirix 250ml, Birşah yarım yağlı 1lt süt, Light süt Yörsan ve Milkten 150gr kaymak sizlerle. Daha fazlası için katalogları gezmeye devam edelim.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 21 Eylül 2015 tarihinde, A101 23 Eylül 2015 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...