A101 23 eylül aktüel ürünler kataloğu Kurban Bayramı özel kataloğu 2. Sayfası ile sizlerleyiz. Bu hafta 24 Eylül aktüel ürünler kataloğu yerine gelen ve Çarşamba günü satışa çıkacak olan ürünlerle devam ediyoruz. A101 21 – 27 eylül tarihleri arasında geçerli olan pek çok ürünü bu sayfasına alıyor. Ahir salamura köy peyniri, Ahir kaşar peyniri, Tarabya kaşar peyniri, Yörsan yarım yağlı beyaz peynir, Bozbeyi ezine klasik inek peyniri, Tahsildaroğlu ezine klasik inek peyniri, Milkten Labne, Milkten kaymak, Birşah ayran, Yörsan light süt, Alıtınkılıç kefirix, Ekici beyaz peynir, Peynes light beyaz peynir, Milkten krem peynir ve daha fazlası bu sayfada. Bitmedi… Reçel, Ülker Çokokrem fındık kreması, Kahvaltılık sos Çokça, Bal-ye petekli bal, Gold Polmak yer fıstığı,Hun kakaolu/sade tahin helvası, Nesquik çikolatalı tahıl gevreği, Müsli tropikal meyveli, Sarelle duo ve Balkapak Bal-ye çam balı bu sayfada sizlerle. Muhteşem a101 aktüel fırsatlarına devam edelim, indirimler hiç bitmesin...

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 21 Eylül 2015 tarihinde, A101 23 Eylül 2015 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...