A101 23 nisan aktüel kataloglarında tüm fırsatlar devam ediyor. Bu fırsatların 5.sayfası ise bahar temizliğine ayrılmış durumda.

-DİKKAT- A101 16 - 23 NİSAN 2020 AKTÜEL ÜRÜNLER KATALOĞU -İÇİN BURADAN DEVAM EDİN-

Bahar temizliği A101 ile başlıyor. " A101 fırsatları ile bahar temizliği başlasın" sloganlı bu sayfada Rinso 9kg konsantre toz deterjan fırsat paketi 18,95 TL. Teno çift katlı tuvalet kağıdı 32'li, çift katlı 12'li kağıt havlu, faraşlı titiz süpürge, arap sıvı sabunu, mikrofiber toz alıcı, deterjan hazneli bulaşık fırçası, sünger askısı, halı yıkama fırçası, KYPO çamaşır suyu, Derz temizleyici, halı şampuanı gibi birbirinden gerekli ve işe yarar ürün süper fiyatları ile sizlerle. Bahar temizliğini yaparken cebinizi yakmak istemiyorsanız A101 23 nisan kataloğu 5. sayfasına bakmadan geçmemelisiniz. Baharın temizlik kokusu ile sizleri başbaşa bırakırken daha fazla ürün ve detay için sizleri a101 fırsat kataloğunun 5. sayfasına bakmaya davet ediyorum. İşte bu haftanın temizlik ürünü indirimleri.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 15 Nisan 2015 tarihinde, A101 23 Nisan 2015 Aktüel Ürünler Katalogu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...