A101 23 Ocak 2016 aktüel ürün hafta sonu indirimleri yeni sayfası ile devam ediyor. Hemde Ülker fırsatları ile devam ediyor. "A101'den Ülker ürünlerinde ağzınıza layık fırsatlar" sloganı ile gelen indirimler yine dudak ısırtıyor. Hem leziz hem uygun fiyat bu sayfada birleştirilmiş. Ülker Dankek mozaik kek / kakaolu kek / meyveli kek 220 gram ürünü her biri adet fiyat olarak 2,45 TL'den sunulacakmış. Ülker Saklıköy tam buğdaylı bisküvi 3x123 gram klasik 1,95 TL'den, Ülker Saklıköy tam tahıllı bisküvi yulaflı 1,95 TL'den sunuluyor. Probis atıştırmalık kakolu ve muz kremalı proteinli bisküvi 75 gram olarak 0,95 TL'den sunulmuş. Ülker Albeni atıştırmalık bisküvi parçacıkları ve sütlü çikolata kaplı karamel ve bisküvi 144 gram 1,95. Coco Star 5x32 gram çikolata kaplı Hindistan cevizli bar da aynı fiyattan sunulmuş. Ülker çikolata sütlü ve bitter, Yupo ve Türk kahvesi ürünleri de bu sayfada sunulmuş. A101 23 ocak 2016 hafta sonu fırsatlarını öğrendikçe incelemeye devam edeceğiz.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 18 Ocak 2016 tarihinde, A101 23 Ocak 2016 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...