A101 23 ocak 2016 aktüel ürünleri hafta sonu fırsatlarına ait incelememiz başlıyor. Bu sayfada cumartesi ve pazar günlerinin süper fiyatlı ürünlerini inceliyoruz. Glikoz şurubu içermeyen Servet ürünleri "Geleneksel Türk Lezzeti, Gelenekselleşen A101 Fırsatlarıyla!" sloganı ile 23 ocak cumartesi günü geliyor. 6 parça ürünün yer aldığı ve incelerken bile insanın ağzını sulandıran bu ürünlere bakalım. Servet karışık çerezli aromalı Sultan Lokum 350 gram ürününü 7,95 TL'den, Servet meyveli kuş lokumu 350 gram ürününü 4,25 TL'den, ilave şeker içermeyen Servet fındıklı cezerye 150 gram ürünü 3,95 TL'den katalogda görebilmenin keyfini yaşıyoruz. Ayrıca, Servet vanilyalı karışık çerezli Sultan Lokum 150 gram ürünü 2,25 TL'den, Servet susamlı / yer fıstıklı krokan bar 30 gram 0,75TL'den, Servet antep fıstıklı krokan bar 30 gram ürününü 2,95 TL'den A101 marketlerde indirime sunulması bekleniyor. 23 ocak günü bu ürünler kaçmaz.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 18 Ocak 2016 tarihinde, A101 23 Ocak 2016 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...