A101 24 Ağustos 2017 aktüel ürün indirimlerinde yer alan ve indirimleri ile şaşırtan fırsatların efendisinden bakalım gıda alanında neler bizlerle olacak… Aldın Aldın diyerek harika bir indirim grubu daha sunmuş olan A101 bu görselinde; Milkten topak tereyağı 500gr ürünü ile başlıyor. Tuzlu ve tuzsuz seçenekleri olan ürün oldukça leziz… Kombinet dana kangal fermente sucuk 250gr ürününde de güzel bir fiyat sunan market ayrıca CP piliç salam 2x850gr ürününü de uygun bir fiyata alıcısına sunmuş. CP Piliç Nugget 900g ürünü ile devam eden A101 ayrıca bu sayfada Kurban Bayramı’nda çokça ihtiyacımız olacağını tahmin ettiğimiz bir ürün sunuyor. Kızılay Sade Maden Suyu 1 lt ürünü kaçmaz fiyatı ile sunulmuş… Bu hafta markette; Eti Pastamia Sütlü Ballı ve Cevizli Pasta 265g, Sarıkız Aromalı Maden Suyu Çeşitleri 6x200ml, First X-Fresh Aromalı Sakız Çeşitleri 18g, Golf Maraşım Kornet Dondurma Çeşitleri 120ml, Golf Yogo Cup Meyve Parçacıklı yoğurtlu Dondurma 100ml de sunulmuş. Son olarak ise kupa hediyesi ile gelen Nescafe 3'ü 1 Arada Kahve 20'li ürünü de yer alıyor. Sırf güzel kupası ve leziz kahvasi üstelik A101 ile uygun fiyata satılması ile gönüllerde 40 yıl hatrı olan güzel bir ürün… A101 marketin yeni indirimlerini incelemeye devam edelim.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 18 Ağustos 2017 tarihinde, A101 24 Ağustos 2017 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...