A101 24 Aralık aktüel ürünler kataloğunun 2. önemli sayfası ile devam edelim ve a101 aktüel fırsatlarını inceleyelim. 24 Aralık günü (24.12.2015) büyük boy çaydanlık, Sinbo 2928 elektrikli cezve, metal raf, mısır patlangacı, kalp çerezlik, bardaklı cam sürahi, dikdörtgen borcam, seramik yılbaşı kupası, kürdan 200lü, kaymaz çekyat örtüsü tay tüyü, Nexus çift kişilik yatak örtüsü takımı, çift kişilik fitted set, banyo klozet takımı, kumaş kaplamalı askı 5li, karın toplayıcı bel korsesi, örme dizlik / ayak bilekliği, bay/bayan Flanel pijama takımı, bay kemer ürünü, bayan dantelli kırmızı külot, ayakkabı, mini çam ağacı, Kapı Süsü 20cm, figürlü pipet, kar spreyi, kokulu mum çeşitleri, süsleme ışığı ve yılbaşı süsü seti gibi ürünler de 2016'ya merhaba ürünleri olarak dikkat çekiyor. Ayrıca servis tabağı, öukur tabak, orta boy kavanoz, küçük boy kavanoz, kahvaltı tabağı, 12 parça çay seti, şekerlik, meşrubat bardağı, reçellik gibi ürünler de a101 24 Aralık aktüel ürünleri arasında yerini alan bir başka ürün grubu olarak dikkat çekiyor.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 16 Aralık 2015 tarihinde, A101 24 Aralık 2015 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 2 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

“A101 24 Aralık 2015 Aktüel Ürünleri 2 – Yılbaşı 2016” için 2 Yorum
Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...