A101 24 Aralık 2015 aktüel ürünler kataloğunun 3. sayfasında yine indirim dolu dakikalar ile devam edelim. A101 market aktüel ürünleri 24 aralık perşembe günü sunacağı ürünlerin arasına İçim, Yörsan markalı ürünleri de koyuyor. Ayrıca bu sayfada A101 21 aralık - 03 ocak tarihleri arasında geçerli olacak olan pek çok farklı ürün de sizlerle. İçim markalı olarak doğal yoğurt, süzme peynir, kaşar peyniri, beyaz peynir, tereyağı, labne gibi ürünler sizlerle buluşturulmuş. Yörsan markalı olarak ise Van otlu peyniri, kaymak, ayran gibi leziz ürünler sunulmuş. Ayrıca bu 24 Aralık sayfasında peynir adına hemen hemen her çeşit var. Keçi peynirinden eski kaşar peynirine kadar pek çok ürünü de görselden inceleyebilirsiniz. "İndirimli ürünlerde kişi başına düşen ürün sayısı 2 adetle sınırlıdır" şeklinde düşülen notun bulunduğu A101 21 Aralık - 3 Ocak tarihleri arasında geçerli olacak olan aktüel ürünler de bu sayfada. Bu ürünler ise her türlü et ve et ürününü ayrıca tavuk ve hindi ürünlerini kapsıyor. Detaylar için görselden inceleme yapabilirsiniz.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 16 Aralık 2015 tarihinde, A101 24 Aralık 2015 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...