A101 24 aralık aktüel ürünler kataloğu fırsatlarına bu 4. sayfa ile devam ediyoruz. İncelememizde dikkatimizi çeken ürünlerin detayına inerken diğer ürünleri aktarıp geçiyoruz, ancak bu o ürünlerin kötü olduğu demek değil aksine ürünlerin çok iyi şekilde tanıtıldığına işaret olarak görmelisiniz. Bu sayfada temizlik, gıda, makyaj gibi alanlarda ürünler sunan A101 şu önemli ürünlerle sayfayı süslemiş. Öncelikle Koroplast markalı olarak buzdolabı poşetleri, yağlı kağıtlar, alüminyum folyo, streç film, çöp poşeti ve kirli poşeti yerini almış. Ardından Nivea'dan dudak koruyucu, yüz temizleme köpüğü, makyaj temizleme mendili, tıraş sonrası ürünleri sunulmuş. Ayrıca Golden Rose ruj çeşitleri, göz kalemi çeşitleri de bu sayfada. Pek çok gıda ürünü, Yudum Ayçiçek yağı ürünü, Çokokre, Coco Pops, kağıt cep mendili, koku çeşitleri, Ace yağ çözücüler ve Ace çamaşır suyu da bu sayfada. Scotch Brite çift taraflı bulaşık süngeri, mutfak bezi ve pek çok farklı ürün bu sayfada yerini alıyor.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 16 Aralık 2015 tarihinde, A101 24 Aralık 2015 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...