A101 19 Ocak kataloglarını yayınladı. A101 aktüel büyük indirimleri ile sizlerle buluşmaya hazırlanıyor. Bu hafta sonu sizleri memnun edecek harika fırsatlar kataloglarda yerin aldı. A101 takipçilerinin çok merak ettiği ve sabırsızlanarak beklediği kataloglar sitemiz de sizlerle… Her hafta olduğu gibi bu hafta da kataloglar görebileceğiniz fırsatlardan biri 4 AL, 2 AL, 5 AL, 3 AL kampanyaları devam ediyor. Fazla fazla aldığınızda ürünün fiyatı sizler için oldukça cazip bir hale geliyor. Biz tekli fiyatlarını sizlerle paylaşacağız. Daha fazlası için görseli inceleyebilirsiniz. Su 5 L 2,50 TL olarak satışta yerini alırken, Birşah Ayran 1500 ml 3,95 TL olarak satışa sunuluyor. Çok sevilen ve sürekli tüketilen bir diğer ürün ise Çotanak Ballı Fındık Ezmesi 12,95 TL’den satışta olacak. Ülker Dankek Pöti Üzümlü Kek 0,75 TL ve Pınar Aç Bitir Hindi Dilimli Salam 2,55 TL olara sizleri bekliyor. Herkesin ihtiyacı olan bir başka ürün ise Mistral 3 Katlı Kağıt Mendil 10’lu 3,25 TL’den kampanyada… Porçöz Pas ve Kireç Çözücü 1 L 5,95 TL olarak raflarda yerini alıyor. Bu muhteşem fırsatlardan yararlanmanız için A101 aktüel sizi çağırıyor. Aktüel Ürünler olarak katalog incelememizi gerçekleştirdik. Daha fazlası için biz hep buradayız.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 17 Ocak 2019 tarihinde, A101 24 Ocak 2019 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...