A101 19 Ocak katalogları ile geliyor. A101 aktüel hafta sonunuza renk katmaya devam ediyor. Hafta içi yaptığı sürprizlerle vatandaşları şaşırtan bu market hafta sonu da hız kesmeden sürprizlere devam ediyor. Bu haftanın harika indirimleri kataloglarda yerini aldı. İşte çok seveceğiniz o ürünler… Tukaş Mayonez 600 g 6,45 TL ve Yumurta 15’li özel fiyattan satışa sunulacak. Çay tiryakilerini sevindiren bir haber de hafta sonu kataloğundan geliyor. Doğuş Siyah Filiz Çayı 21,95 TL olarak raflarda yerini alıyor. Bu harika indirimlerden faydalanmak istiyorsanız 19 Ocak Cumartesi günü A101 marketler sizlere kapılarını açıyor. Neredeyse çoğu üründe %21, %28, %25 ve %18 oranında indirim uygulanmış. Bu sizin için büyük bir avantaj olacak. Blendax Şmpuan Çeşitleri 11,90 TL ve Tursil Sıvı Çamaşır Deterjanı 22,50 TL olarak satışa sunuluyor. Üstelik bu ürün 44 yıkama olanağını da sizlere tanıyor. Kaçırılmayacak fırsatlar bu hafta sonu A101 aktüel de. Daha birçok ürün incelemesi için bizleri takipte kalın.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 17 Ocak 2019 tarihinde, A101 24 Ocak 2019 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...