A101 aktüel harika fırsatları ile sizlere gülümsüyor. A101 24 Ocak Perşembe günü sürpriz indirimleri ile geliyor. Kaçırılmayacak fırsatlar ayağınıza geldi. Sizleri daha fazla meraklandırmadan katalog incelemelerimize devam edelim. Bu haftanın sürpriz kampanyası Elidor Şampuan, Saç Kremi ve Saç Şekilllendirici Bakım Kremi set halinde 18,95 TL olarak kampanyada yerini aldı. Ayrıca Golden Rose Beauty Matte Lipstick Çeşitleri 12,95 TL olarak satışa sunuluyor. Temizlik ürünlerini bekleyenler için de fırsatlar var. Clean&Fun Mikrofiber Bez 3’lü 4,95 TL’den satışa sunulurken Cif Krem Lavabo Fayans Temizleyici ve Domestos Çamaşır Suyu 18,95 TL’den satışa sunuluyor. Bu harika ürünler piyasanın çok altında bir fiyatla A101 de sizleri bekliyor. Aynı ürüne fazla para vermemek için A101 marketlere uğramadan başka yere gitmeyin. Atıştırmalık sevenler için de her hafta olduğu gibi bu hafta da birçok çeşit bu markette yerini alıyor. Ayrıca çok seveceğiniz diğer bir ürün ise Cafex Tek İçimlik Filtre Kahve 1,25 TL’den raflarda yerini alıyor. Aktüel Ürünler olarak ürünleri inceledik ve detaylandırdık. Hız kesmeden devam ediyoruz…

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 17 Ocak 2019 tarihinde, A101 24 Ocak 2019 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...