A101 25 aralık aktüel katalogunun 6. sayfası olan bu sayfa ile bu haftayı yarılıyoruz. Toplam 12 sayfalık kataloğun ortasına geldik. Dünyaca ünlü çikolatalar A101'de çok hesaplılar, sloganı ile bu sayfaya merhaba derken şu ürünler bizleri karşılıyor. Merci çubuk çikolata çeşitleri, üzümlü ve bademli kek, nane aromalı ince çikolata, bol sütlü çikolata, karamelli çikolata, nugalı çikolata, fındıklı çikolata, sütlü çikolata, bitter çikolata, sülü çikolata ve pek çok çikolata çeşitleri, ayrıca; Momami sütlü çikoalata, muzlu çikolata ve Choco rocks çikolata çeşitleri sizlerle. Bu sayfada tatlı adına, daha doğrusu çikolata adına her şey sizlerle... İşte o leziz ürünler ve indirimli fiyatları. Detaylar katalog sayfasından.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 17 Aralık 2014 tarihinde, A101 25 Aralık 2014 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...