A101 aktüel ürünleri Yılbaşı özel sayfaları ile 25 aralık 2014 kataloğu devam ediyor. Bu sayfada kilosu 9,95 TL'den hindi, Şahin dana kangal sucuk, Baştacı dana -dilimli sucuk, dana mangal sucuk, dana kangal sucuk, dilimli dana jambon, dilimli dana macar salam, ispanyol dana salam, kokteyl sosis, pastırma, dana kavurma, piliç parmak köfte, piliç kebap ve naget sizlerle. Et ve tavuk ürünlerinin doldurduğu bu a101 aktüel sayfasında indirimli fiyatları görünce şaşırabilirsiniz. Müthiş fiyatla ile yeni yıla girin ve yeni yılınız hep bunlarla olsun... 2015 'te en çok bunlar tüketilecek sloganlı a101 aktüel sayfasına buradan ulaşabilirsiniz. İşte detaylara ait katalog.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 17 Aralık 2014 tarihinde, A101 25 Aralık 2014 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...