A101 aktüel ürünler kataloğunda sayfalar bitmek bilmiyor. 25 aralık 2014 aktüel ürünlerinin 9. sayfasında - ağzınızın tadı, cebinizin dostu DR. OETKER A-101'de- sloganlı sayfa var. Bu sayfada Dr. Oetker markalı pek çok ürün sizlerle. bu Dr. Oetker ürünlerinden kısaca bahsedecek olursak; köstebek pasta ve çikolatalı turta, mozaik pasta, tiramisu/profiterol/çikolata şelalesi, yılbaşı kurabiyesi, kakaolu kek karışımı / şoko kek karışımı, tuzlu kurabiye unu / sade kek karışımı, orman meyveli çikolata krem şanti, bitkisel çilek/muz aromalı jel, hazır sos çeşitleri, kalem süsleme, pasta süsleme malzemesi, mug coke 44g Dr. Oetker, Cheescake yap 260 g Dr. Oetker sizlerle. İşte o leziz Dr. Oetker ürünleri ve a101 9. sayfası.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 17 Aralık 2014 tarihinde, A101 25 Aralık 2014 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...