A101 aktüel ürünler kataloğunun 10. sayfası ile kaldığımız yerden devam edelim. A101 25 aralık 2014 aktüel ürünler kataloğunun bir sayfası olan bu sayfada fiyatı lezzeti gibi çıtır cipsler sloganlı pek çok ürün var. Cips denilince akla gelen Pringles 3 farklı çeşidi ile 3,95 TL'den sizlerle. Ayrıca Lays fırından 4,00TL, Çerezos 0,95 TL, Cipso patates cipsi 2,95 TL, Patos mısır cipsi 2,95 TL, patlamış mısır 0,75 TL, Mega boy Ruffles - Doritos ve Lays 4,00 TL adet fiyarı ile yılbaşında tv keyfinize keyif katmaya hazırlanıyor. Yılbaşında evdeyseniz ve TV izleyecekseniz bu cipsler harika olabilir. İşte o yılbaşı özel cips indirim sayfası.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 17 Aralık 2014 tarihinde, A101 25 Aralık 2014 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...