Türkiye'nin market sayısı ile en büyük market zinciri unvanına sahip A101'den muhteşem bir sayfa... A101 20 Ekim & 26 Ekim Cumartesi'den Cuma'ya çok önemli indirimler sunan sayfa yayında... Bu hafta A101 aktüel ürünlerinde cazip fırsatlar sürüyor. Manav ürünleri bu haftanın hafta sonu bölümünde dikkatleri üzerine çekiyor. İlk olarak Golden elma kg özel fiyatı ile geliyor. Fiyat bilgisi A101 tarafından açıklanmazken yakın zamanda bu açıklamanın da detayları bekleniyor. Ayrıca bu hafta Starking elma kg özel fiyatı ile A101 markette sizlerle oluyor. Müşterilerin merakla beklediği özel fiyatlı ürünlere ayrıca Mandalina da ekleniyor. Bir diğer manav ürününde ise Limon özel fiyat olarak dikkat çekiyor ve ayrıca 20 Ekim günü Patates kg özel fiyat ve son olarak Soğan kg özel fiyat ile raflarda... A101 20 Ekimi incelemesi ile aktüel ürünler yine bir başka...

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 18 Ekim 2018 tarihinde, A101 25 Ekim 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 1 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

“A101 20 – 26 Ekim Aktüel ve Taze Ürünler” için 1 Yorum
Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...