Müşterilerin merakla beklediği A101 20 Ekim hafta sonu fırsatları nihayet sizlerle. Bu haftanın ürünlerinde önemli indirimler yer alıyor. Anavarza çiçek balı A101 ile geliyor. Üstelik öyle bir fiyat ile geliyor ki akıllara ziyan... 20 Ekim ile 26 Ekim arası (2018) alışveriş yapan ve bu alışverişi 10 TL ve üzeirnde gerçekleştiren her müşterinin 2 adetle sınırlı olmak üzere Anavarza çiçek balı 220gr ürününü 11,95 TL yerine 5,95 TL'ye alma hakkı geliyor... 8000 Marketi ile indirimi her yerde yaşatan ve her kesimden insana bal sunan market yine muhteşem fırsatlar sunarak kendi çıtasını yükseltiyor. A101 aktüel ürünlerinin bu haftaki önemli efsane ürünü bal... Siz de bu leziz ürünü çok ama çok uygun fiyata almak istiyorsanız 20 ekim ile 26 ekim tarihleri arasında A101'lerde 10 TL ve üzeri alışveriş yapıp bu ürünü (varsa) talep edin... Eğer şartları sağladı iseniz 11,95 TL olan bu ürünü bu tarihlerde 5,95 TL'ye alabilirsiniz. Avantaj ve fırsatın adresi A101'e ait efsane indirimi inceledik. Aktüel Ürünler olarak daha fazla indirimi incelemeye devam edelim.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 18 Ekim 2018 tarihinde, A101 25 Ekim 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...