A101 25 Ekim 2018 aktüel ürün katalogları yeni indirimleri ve bu hafta fırsatları hız kesmeden devam ediyor. Bu hafta indirimli ürünlerinde A101 market ilk olarak Torku beyaz peynir 1kg ile sizlerle oluyor. Gıda spotlarında önemli indirimler sunan markette Torku Frema kakaolu fındık kreması da sizlerle oluyor. Ek olarak bu hafta Alphin dondurulmuş bütün hindi de sunan markette Torku light süt de yer alıyor. Doğuş markalı Karadeniz demlik poşet siyah çay da 48'li olarak gelirken bir diğer 25 Ekim ürünü Beşler dondurulmuş mantı olarak sizlerle buluşuyor. A101 market 25 Ekim indirimlerinde Doğuş toz şeker ürünü de ayrıca bu hafta sizlerle oluyor. A101 market indirimlerinde gıda spot ürünleri ev sahipliği yapıyorken ayrıca bu hafta çok ama çok güzel diğer ürünler de dikkatlerden kaçmıyor. A101 markette indirim bitmiyor, fırsat tükenmiyor. Teşekkürler A101...

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 18 Ekim 2018 tarihinde, A101 25 Ekim 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...