A101 25 Ekim 2018 aktüel ürün katalogları yeni indirimleri ve fırsatları ile sizlerle olacak. En yeni A101 aktüel kataloglarını incelediğimiz bu görsel inceleme sayfamızda ilk olarak: Pears Güzellik Sabunu Çeşitleri 100g ürünü sizlerle ve bu ürün 3,95 TL olarak raflarda yer alıyor. Ayrıca bu haftanın temizlik ürünlerinde önemli indirimler de sizlerle olacak. A101’den alınan habere göre: bir diğer ürün Mendiva Islak Havlu 4x101 Adet olarak dikkat çekiyor ve ürüne ait fiyat ise 17,95 TL olarak açıklanmış. Gerçekten muhteşem bir indirim, ihtiyacı olanların kaçırmamasını tavsiye ederiz. Bir başka üründe ise A101 market 25 Ekim kataloğunda Pears Sıvı Sabun Çeşitlerini sunuyor ve ürün için 7,95 TL fiyat belirtmiş. Bu ürün için de oldukça makul bir fiyat ve kaçırılmamasında fayda var. Pears Duş Jeli Çeşitleri 250ml ise 7,95 TL fiyatı ile A101 marketlerde yer alıyor. Devamında gıda ürünleri dikkat çekiyor. Bu hafta Cube Box Oyuncak Hediyeli Karışık Meyve Aromalı Şekerli Sakız 3,5g 1,50 TL olarak, Nutymax Antep Fıstık Krema Dolgulu Bar Çikolata 44g 2,25 TL olarak, Kenton Vanilyalı & Kakaolu Bisküvili Manolya Puding 195g 4,75 TL, Kuki Çubuk Şeker 30g 1,25 TL ve son olarak Ülker Çokomel Marshmallowlu Bisküvi Çeşitleri 91g 1,95 TL olarak sizlerle…

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 18 Ekim 2018 tarihinde, A101 25 Ekim 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...