A101 aktüel 25 Haziran 2015 kataloglarında 2. sayfa ile bu haftanın süper indirimlerini aktarmaya devam ediyoruz. Tam bir gıda ürünü indirim dünyası diye nitelendirebilecek bu sayfada bakın neler var neler. Ahir kaşar peyniri, salamura köy peyniri, beyaz peynir, light beyaz peynir, klasik inek peyniri, sürülebilir beyaz peynir, yarım yağlı beyaz peynir, hellim peyniri, izmir tulum peyniri, tam yağlı Pınar süt, süzme çiçek balı, kuşburnu marmelatı, ahududu/böğürtlen reçeli, şekerli ceviz ezmesi, kuru sele zeytin, yeşil zeytin, yağlı salamura zeytin, dana/dana-kuzu kıyma, dana kuşbaşı, piliç baget, piliç bonfile, dilimli piliç sucuk, kokteyl sosis, dana kangal sucuk, dondurulmuş kalem böreği, dondurulmuş Kayseri mantısı, dondurulmuş künefe ürünleri 22-28 haziran tarihleri arasında sizler için indirimde! Ayrıca 25 Haziran'da Bi limonata, Bi mandalina, Bi gazoz, Bi Ice Tea, Bi Cola ve Bi Portakal gazlı içecek ve içecek çeşitleri de sizler için indirimde olacak. Bu fırsatlar kaçmaz a101 aktüel ürünleri fırsata doymaz.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 17 Haziran 2015 tarihinde, A101 25 Haziran 2015 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...