A101 25 Haziran 2015 aktüel ürünler kataloğu tüm sayfaları ile burada başlıyor. 1. sayfada sizlerle muhteşem fırsatlarını buluşturan a101 bakın neler getiriyor neler... Lenovo A369i akıllı cep telefonu ürünü piyasa fiyatının çok çok altına (yaklaşık 120 TL indirim ile) sizlerle. 4 inç kapasitif A+Lcd ekrana sahip bu ürün çift çekirdekli 1.3 GHz işlemci, 4GB hafıza, Çift SIM kart desteği, 2 MP arka kamera, 512MB Ram, Android işletim sistemi ile şık ve telefon amaçlarına hizmet eden bu ürünü 279,00 TL fiyatı ile kaçırmayın. Ayrıca bu sayfada SanDisk'ten 16 GB ultra micro SD Class 10 kart, 16 GB USB bellek, 8 GB Usb bellek de sizlerle. Sinbo SCH 4359 şarjlı saç kesme makinesi, Sinbo SSI2877 buharlı ütü de bu sayfada. Son olarak yazın kavurucu sıcaklarında bir an olsun rahatlama sağlayabilecek olan Dijitsu VN06 A ayaklı vantilatör ürünü uygun fiyatı ile sizlerle. Bu sayfada yer alan fırsatlar gerçekten inanılmaz iyi, gerek fiyat gerek kalitesi ile fark yaratıyorlar. Eğer bir ütüye, akıllı telefona, saç kesme makinesine, usb belleğe ihtiyacınız varsa sakın ama sakın kaçırmayın.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 17 Haziran 2015 tarihinde, A101 25 Haziran 2015 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...