A101 27 haziran hafta sonu aktüel ürünlerinin 2. Sayfası ile devam ederek bu hafta sonunun kataloglarının da sonuna gelelim. Yine indirimde olay yaratacak ürünler sunan A101 bakın bu sayfada hangi ürünleri sizler için indirdi… Çaykur bergamotlu siyah çay Tamdem 1kg ürünü 13,95 TL’den sizlere sunan A101 ilk üründe indirimin büyüklüğünü hissettiriyor. Devam edelim. Pul biber, Milkten labne, Vera Ayçiçek yağı, sade / kakaolu pasta kreması, bambulu 50ml Jest oda kokusu, Sensodyne markalı olarak Pronamel diş macunu 2x75ml, Multi Protection diş fırçası, Gentle diş ipi ve Pronamel ağız çalkalama suyu 250ml sizlerle. Temizlik denilince akla gelen bir marka olan Scoth Brite markalı olarak ise 5 farklı ürün sizlerle olacak. Bu ürünlere değinecek olursak; 4’lü kalp desenli temizlik bezi, 2’li mikrofiber temizlik bezi, 3’lü çilek kokulu temizlik bezi, klasik beyaz paspas ve 2’li çift taraflı bulaşık süngeri ürünü ve ürünleri de a101 cumartesi indirimlerinin yeni üyelerinden. Daha fazla ürün ve detayı katalog görsellerinden edinebilirsiniz. Haftaya görüşene dek, bol indirimli günler dileriz.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 18 Haziran 2015 tarihinde, A101 25 Haziran 2015 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...