A101 27 haziran 2015 aktüel ürünler kataloğu 25 haziran tarihine ek olarak hafta sonuna özel olarak geliyor. A101 hafta sonu indirimlerini de artık burada bulabilecek ve katalogları görüntüleyebileceksiniz. A101 aktüel hafta sonu cumartesi Pazar kataloğunda 1. Sayfada bilinen indirim başlığı ile gelen bir sayfa var. Ekstra büyük FIRSAT XL başlıklı olarak gelen ve gerçekten inanılmaz indirimler sunan bu katalogda bakınız şunlar var: Zeki 2,5 kg Osmancık pirinç, Seyidoğlu vişne/çilek/ahududu reçeli, Seyidoğlu ayva/kayısı/gül reçeli, Zeki baldo pirinç, Seyidoğlu kuru incir/portakal/böğürtlen reçeli, Chokella kakaolu fındık kreması, Finish Classic 101’li bulaşık makinesi tableti, Çiçeğim ultra çamaşır suyu, Mistral tuvalet kağıdı, Mistral kağıt havlu, Huggies Yenidoğan 3x64 adet ıslak havlu, Mehmet Aydın zeytinyağlı defne sabunu, Aqualin sıvı sabun, Head & Shoulders şampuan, Persil sıvı çamaşır deterjanı, Aktiv Bref kozet bloğu ve ABC yüzey temizleyici sizlerle 27 haziran tarihinde tüm A101’lerde buluşuyor.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 18 Haziran 2015 tarihinde, A101 25 Haziran 2015 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...