A101 20 mayıs 2017 aktüel ürünler hafta sonu kataloğu 20 mayıs itibari ile başlıyor. 26 Mayısa kadar sizlerle olması beklenen katalog ürünlerinde A101 market bakalım hangi ürünler sunmuş, detaylıca inceleyelim. A101 ikincisi %50 indirimli ürünlerini sunduğu sayfada önemli pek çok fırsatı sunuyor. İkili alımda indirimli fiyatlarla tanışacağınız sayfayı sunan A101’in bu muhteşem görselinde bulunan ürünlerini inceleyelim. İlk olarak Biryağ Ayçiçek yağı 2 lt ürünü sizlerle oluyor. Yörsan yarım yağlı beyaz peynir ürünü ise 1kg olarak harika fiyatı ile geliyor. Devamında Çerezya soslu fıstık 200gr ürünü de sunulmuş vaziyette sizlerle oluyor. A101 resmi bağlantısından edinilen bilgilere göre Cafelux Osmanlı usulü Dibek kahvesi 200gr ürünü de ikili alımda harika fiyatı ile sizlerle. Ramazan Ayı’na doğru gittiğimiz günlerde yemekten sonra bir Türk Kahvesi hiç de fena olmaz… Devamında Schweppes mandalina aromalı gazlı 1lt içecek de ikili alımda indirimli olarak karşımıza çıkıyor. A101.com.tr’den edinilen diğer bilgilerde ise Diyar marka karabiber 150gr olarak indirimde sizlerle. Son üründe ise Durex 12’li çeşitleri de indirimde sizlerle. Daha fazla indirim ve fırsat için ilerleyen katalogları incelemeye devam edelim.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 19 Mayıs 2017 tarihinde, A101 25 Mayıs 2017 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...