A101 25 Mayıs aktüel ürün katalogları yeni indirimleri bu hafta fırsatlarında bulunan muhteşem kampanyalar sizlerle. A101 2017 yılı mayıs ayı 25. günü perşembe sabahı harika ürünler sunuyor. Peki biz de bu ürünleri inceleyerek neler olduğuna bakalım. İlk olarak bu sayfada Vestel Venus e2 Çift SIM Cep Telefonu sunulmuş. Ürün oldukça kaliteli ve VESTEL... 5'' ekrana sahip ürün 8mp arka ve 5 mp ön kameraya sahip. 8GB hafızası olan ürün çift SIM destekli... 1GB Ram sahibi üründe ayrıca Vestel servis güvencesi mevcut... Diğer ürünlerden biri ise Altus AL-1003 3 Çekemceli Derin Dondurucu ve fiyatı ise insertte yer almış durumda... Ürün özelliklerini ilerleyen günlerde resmi A101 sayfalarında bulabilirsiniz. Bizler şimdilik sadece fanclub tarzı incelemelerimiz ile devam ediyoruz. Bu hafta A101 Market ayrıca Kur'an-ı Kerim ve Kur'an-ı Kerim Elif-Ba'sı / Yasin-i Şerif de sunuyor. Devamında ürünlerin Saçaklı Koltuk Örtüsü sizlerle oluyor. Ayrıca "Pamuk Kilim 160x180cm", Zorluteks Banyo Havlusu, Zorluteks El Havlusu 2'li, Zorluteks Jakarlı Ayak Havlusu ve Banyo Klozet Takımı 2 Parça da sizlerle. Katalog sayfasında Halı Hurcu, Keçeli Ütü Masası Kılıfı, Kız/Erkek Çocuk Şapkası da sizlerle. Ayrıca Silk&Blue ürünleri de A101 tarafından indirime alınmış oluyor olacak, 25 Mayıs itibari ile... Bu hafta indirimleri A101 aktüel 25 mayıs fırsatları bu şekilde sizlerle.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 19 Mayıs 2017 tarihinde, A101 25 Mayıs 2017 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...