A101 aktüel 25 temmuz fırsatlarında evinizin ihtiyacı elektronik ürünler sizlerle… Bu hafta çok özel kampanyalar ve çok özel indirimler sunan market SİNBO ile işe başlıyor. Sinbo SVC-3459 Cyclonic elektrikli süpürge 199,00 TL’den A101 markette… 2 yıl garantili olan bu ürün için ayrıca taksit avantajı da var. Diğer ürün fırsatında yeni nesil yağsız fritöz var. Kiwi KAF-5512 yağsız fritöz 249,00 TL’den 25 Temmuz günü A101 marketlerde sizlerle olacak. Sinbo’dan gelen STM elektrikli çay seti de 89,95 TL’den ayrıca satılacak. 2 yıl garantili olan bu iki ürün de 25 Temmuz günü A101 MARKETLER ile mahallenize kadar gelecek. Stok sınırı olduğundan acele etmekte fayda var. Sinbo SHB-3062 smoothie blender ürünü de 109,00 TL’den bu hafta sizlerle olacak olan diğer bir ürün… Taksit avantajı ile 25 Temmuz kataloglarına giren bu üründe önemli indirimler ve fırsatlar da sizlerle… Ev elektroniğinin yanı sıra ayrıca Sandisk’ten 32 GBOTG 3.0 USB bellek de sizlerle buluşacak. 44,95 TL fiyata sahip bu ürün ebat itibarıyla tercih sebebi… Devamında ve son olarak ise 24,95 TL’den kablolu kulaklık Piranha markası ile A101 kataloglarında…

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 18 Temmuz 2019 tarihinde, A101 25 Temmuz 2019 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...