A101 aktüel ürünleri yeni hafta indirimleri ile sizlerle olacak. Bu haftanın 25 Temmuz A101 aktüel ürünlerinde iki ürün var ki bu ürünler gerçekten ama gerçekten hem gerekli hem ucuz hem de kaliteli… Seg markalı olarak sunulacak olan bu ürünler için neler söyleyebiliriz, bakalım. İlk ürün SEG SCM 9120 Çamaşır makinesi 1399,00 TL’den satılacak. Ayrıca bu ürün için taksit avantajı da sunan A101 market 2 yıl VESTEL güvencesini de eklemiş. A++ enerji sınıfı ile adeta enerji dostu olan ürün 9 KG yıkama kapasitesine ve 1200 devire sahip. Ücretsiz teslimat ve montaj avantajını da sunan bu ürün kaçmaz… Yeni evlenenler, evini yenilemek isteyenler için büyük avantaj olan bu ürün için herkes 25 Temmuz’u bekliyor. Bitti mi, hayır. SEG SBM 4001 bulaşık makinesi de bu hafta A101 aktüel ile sizlerle… 25 Temmuz kataloğunda yer alan bu ürün için 1099 TL fiyat belirtilmiş. A++ enerji sınıfına sahip üründe 2 yıl VESTEL güvencesi yine söz konusu… 12 kişilik yıkama kapasitesine sahip üründe 4 program yer almakta… Taksit avantajı da sunan A101, vade farkı ile 9 aya kadar bu ürünü size sunabiliyor. Kaçırmayın üzülmeyin…

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 18 Temmuz 2019 tarihinde, A101 25 Temmuz 2019 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...