A101 aktüel ürünleri mutfak fırsatları bu hafta önemli kampanyaları beraberinde getiriyor. Hascevher markalı olarak gelen bu hafta ürünlerinin ilki tencere seti 6 parça oluyor. 99,95 TL’den alıcısına sunulan bu ürün 304 kalite paslanmaz çelikten yapılma… Cem Nero Tava Seti 3'lü 49,95 TL fiyatı ile sevindirirken ayrıca Sinbo Emaye Kek / Turta Kalıbı 15,95 TL fiyatı ile raflarda olacak. A101 saklama kabı ürünlerinde Orta Boy Cam Saklama Kabı 2,95 TL fiyata sahip olarak gelen bir diğer aktüel ürün… 25 Temmuz A101 kataloglarında Meramika Çerezlik 4,50 TL’den, Raf Altı Sepet / Düzenleyici Sepet 12,50 TL’den alıcısına sunulmuş. Devamında Ahşap Figürlü Kapı Stoperi 2,95 TL’den ve Luminarc Opal Fırın Kabı 22,50 TL’den raflarda yerini almış. 25 Temmuz kataloglarında Luminarc Arcopal Pizza Tabağı 14,50 TL olarak gelirken ayrıca Luminarc Arcopal Opal Kase 14,50 TL’den satılacak. Devamında Luminarc Arcopal Oval Servis Tabağı 14,50 TL fiyatı ile gelen son aktüel ürün olarak bulunacak. A101 25 Temmuz aktüel ürünlerini inceledik.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 18 Temmuz 2019 tarihinde, A101 25 Temmuz 2019 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...