A101’de 25 Temmuz 2019 aktüel ürünleri sizlerle olmayı sürdürüyor. Bu haftanın önemli kampanyalarında pek çok yeni fırsat bulunuyor. Mobilyadan, ev elektroniğine; oyuncaktan çeyiz ürünlerine kadar geniş ürün yelpazesi ile A101 aktüel 25 Temmuz tam anlamı ile müşteri dostu… 25 Temmuz Perşembe günü satılması beklenen ürünlerin neler olduğuna değinelim. İlk ürün Raflı Kitaplık 69,95 TL fiyatı ile gelecek. 160x44,3x20 cm ebatlara sahip olan ürün kaçmaz… Çalışma Masası 69,95 TL’den sunulan diğer bir fırsat ürünü olacakken 2 Kapaklı Çekmeceli Dolap 149,95 TL olarak gelen A101 indirimli ürünü olacak. Sevilen ve her hafta beklenen ancak müşterilerin beklemesine rağmen sürekli satışı süren Dertsiz Masa Örtüsü 19,95 TL’den ayrıca sizlerle… İki aynı markalı üründe ise Marie Claire Bayan Atlet-Slip Takım 11,95 TL, Marie Claire Bayan Hipster Slip 2'li 7,95 TL olarak raflarda… Market kataloglarında Kanaviçe Mutfak Peçetesi 4,95 TL’den ve Kaymaz Taban Ayak Havlusu 5,95 TL’den gelen diğer iki aktüel ürün olacak. Dahası ve fazlası 25 TEMMUZ kataloglarında…

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 18 Temmuz 2019 tarihinde, A101 25 Temmuz 2019 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...