A101 market kataloglarının 5 temmuz aktüel listeleri gün yüzüne çıktı. Bu haftanın en karlısı olan çocuklar yine oyuncaklara doydu. A101 tarafından sunulan ve çocuklu ailelerin beğenisini toplayan bu aktüel ürün sayfasında ilk olarak Çocuk Sandalyesi 17,95 TL’den sizlerle olacak. Ayrıca Çocuk Masası 36,95 TL fiyata sahipken 3 Boyutlu Ahşap Puzzle Çeşitleri 14,95 TL’den raflarda… Devamında Atlama İpi 1,25 TL ve Pepee Magnet Giydirme Oyunu 19,95 TL’den sizlerle olacak. Markette Oyuncak Metal İtfaiye Araçları 8,95 TL’den ve Aktivite ve Boyama Kitapları 2,45 TL’den satılacak. A101 aktüel ürünleri yeni kampanyaları Çocuk Kitapları 2,45 TL olarak ve Varta Alkalin Kalın / İnce Pil 4'lü 5,95 TL olarak sizlerle .Son ürünler doğru ise Döner Lambalı El Feneri 14,95 TL.’den satılacakken son üründe ürün yelpazesi ile çok da alakalı olmayan Termos 30 Litre 79,95 TL fiyatı ile raflarda olacak. Devamı ve daha fazlası da A101 market kataloglarında ayrıca sizlerle olacak.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 18 Temmuz 2019 tarihinde, A101 25 Temmuz 2019 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...