A101 26 arlaık 2015 aktüel ürünler katlaoğu dev hafta sonu fırsatları ve muhteşem indirimli ürünleri bu hafta da devam ediyor ve herkesi fırsatlarıyla büyülüyor. A101 Market bu hafta da önceki haftalarda olduğu gibi dev indirimlerle sizlerle. Bu sayfada "A101'de fiyatları tatlıya bağladık!" sloganı ile gelen ürünlere değinelim. İncelememize bizce en leziz ürün olan Toblerone 200g çikolata ile başlayalım. Daha sonra ise Merci çubuk çikolata çeşitleri, Merci sütlü tablet çikolata, Merci bademli fındıklı tablet çikolata, Ritter Sport badem ezmeli çikolata, Ritter Sport Hindistan cevizli çikolata, Toffifee karamelli bütün fındıklı sütlü çikolata, Ritter Sport bütün fındıklı bitter çikolata, Ritter Sport bütün fındıklı sütlü çikolata, Ritter Sport bütün fındıklı beyaz çikolata, Hanuta çikolatalı gofret ürünleri sizlerle. Çikolata olur da kahve olmaz mı? Tabiki olur. Hem de kahve denilince tiryakisinin aklına gelen Jacobs Millicano da bu sayfada yerini alan diğer ürünlerden biri. Daha fazlası ve ürün fiyatlarını kataloglardan görebilirsiniz.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 20 Aralık 2015 tarihinde, A101 26 Aralık 2015 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...